Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet Tahtı Kiralama için en doğru adrestesiniz. Kiralık taht modelleri için 0544 328 0942 numaralı telefonu arayabilir, detayları öğrenebilirsiniz.

Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet Taht Modelleri

Sünnet taht modelleri için Elma dekor Sizlerle siz beğendiğiniz tahtın resmini bize gönderin bizde sizin en mutlu gününüzde Sünnet düğün organizasyonunuzda gelip Sünnet tahtı kurulumu gerçekleştirelim.

Taht fiyatları

Taht fiyatları için İstanbul Pendik ve Bayrampaşa’da bulunan Elma dekor size çok yakın İstanbul içi kiralama hizmetimiz vardır. Taht kiralama İmalat’dan satış için Türkiye genelinde olup Taht kiralama hizmeti İstanbul içi ile sınırlıdır. Sünnet düğün organizasyonu yapacak evlatlarınız bu mutlu gününde sorunsuz bir organizasyon hizmeti almak için 0544 328 0942 arayabilirsiniz.

Taht Yeniçeri Ekibi

Taht Yeniçeri Ekibi kiralamak için bizi arayabilirsiniz. Sünnet olan evladınız Yeniçeriler eşliğinde Sünnet düğün alanına gelmesi çok güzel olmazmı? İstersen Mehter takımı ile beraber giriş yapılabilir. İsterseniz Taht ve yeniçeri ekibi ile misafirlerinizi selamlayarak önceden hazırlanmış yerine geçebilir. Sünnet düğün organizasyonunda olmazsa olmazı haline gelen taht ve yeniçeri ekibi ile sizde evladınızı ödüllendirin.

Taht Yeniçeri Ekibi
Sünnet düğün paketleri

Sünnet düğün paketleri hazırlarken tüm gelir kaynaklarını gözeterek hazırlıklar yapılıyor. Uygun bütçeli sünnet düğün organizasyonu başta olmak üzere çok farklı sünnet düğün paketleri sizler için hazırlıyoruz. Çok donanımlı Sünnet düğün paketleri olmakla beraber içeriğinde yok yok diyebileceğimiz bir çok hizmet içerisinde bulunmaktadır. Örnek verecek olursak çocuklar için Palyaço, Pamuk şeker dağıtımı, Patlamış mısır dağıtımıda olmaktadır.

Sünnet düğün Organizasyonu

Sünnet düğün Organizasyonu yapmak isteyen Aillelere bir birinden değerli sünnet kampanyaları sunuyoruz. Sünnet düğünleri için en doğru adres olan Hatıra organizasyon yapmış olduğu yüzlerce sünnet düğünü ile bu alanda İstanbul genelinde bir numara olmaya devam ediyor. Sizde biricik evlatlarınıza güzel bir hatıra kalmasını istiyorsanız? Hatıra organizasyon size bir telefon kadar yakın 0544 328 0942 Elma dekor ve Hatıra organizasyon birlikte çok güzle organizasyonlara imza atmaktadır. Taht imalatı ve satışı için Elma dekor 0542 328 0942 tercih edebilir, Organizasyon hizmetleri için Hatıra organizasyon 0544 328 0942 arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir