Kına Tahtı Kiralama

Kına Tahtı Kiralama Elma dekor olarak imalat ve kiralama hizmetimiz vardır. İmalat ve satış hizmetimiz Türkiye genelinde olup kiralama hizmetimiz İstanbul ile sınırlıdır. Üretici firma olamamız sebebi ile bir çok ürünü üretip aynı zamanda kiralama hizmeti sunuyoruz.

Kına Tahtı Kiralama

Kiralık kına tahtı

Kiralık kına tahtı Farklı renk ve modellerde taht kiralamak isteyen müşterilerimiz için yeni taht modelleri ile hizmet veriyoruz. Evliliğe giden bu yolda kına gecesi organizasyonu en güzel olmasını istemeniz en tabi hakkınız. Elma dekor olarak üretim taht üretimi yanı sıra Kardeş şirketimiz olan Hatıra organizasyon ile birlikte organizasyon hizmetleri’de sunmaktayız.

Kına Tahtı Kiralama

Kiralık kına tahtı Fiyatları

Kiralık kına tahtı Fiyatları uygun fiyata kına tahtı kiralamak için doğru adrestesiniz. farklı renk ve modellerde kına tahtı için 0544 328 0942 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Üretim ve kiralama hizmetleri alanında lider firma olmaya devam ediyoruz. Organizasyon hizmetleri almak için size bir telefon kadar yakınız.

Kiralık kına tahtı Fiyatları

Kiralık kına tahtı Sahibinden

Kiralık kına tahtı Sahibinden ilk elden kiralık tahtlar için İstanbul’un en kapsamlı çalışmasını yapan Elma dekora hoş geldiniz. Size kaliteyi uygun fiyata sunmaya devam ediyoruz. Bir çok modellerimiz için lütfen 0544 328 0942 numaralı telefondan resim isteyin.

Kiralık kına tahtı Sahibinden
Gelin Damat Koltuğu Fiyatları

Gelin Damat Koltuğu Fiyatları bir çok modelin olduğu şu dönemde imalatçısı olduğumuz taht modellerini aynı zamanda kiralıyor olmamız sebebi ile uygun fiyata size sunmuş oluyoruz. Gelin Damat Koltuğu Fiyatları en cazip fiyatlara bizde bulabilirsiniz. İster tek kişilik isterseniz çift kişilik koltuk modellerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Taht Kiralama Fiyatları

Taht Kiralama Fiyatları kafes taht modelleri en uygun olan taht modellerimizdendir. Klasik modellerimizden olan kafes taht zaman geçse’de kafes modellere ilgi azalmıyor. Zaman geçtikçe yeni model kına tahtı üretilse’de bazı modeller önemini kaybetmiyor. Sizde üretimden taht kiralama için 0544 328 0942 arayabilirsiniz. Taht imalat ve satışı için 0542 328 0942 arayabilirsiniz.

Gelin Damat Koltuğu Fiyatları
Gelin Tahtı Kiralama Fiyatları

Gelin Tahtı Kiralama Fiyatları için 0544 328 0942 arayabilir, detayları görüşebilirsiniz. İstanbul genelinde Gelin Tahtı Kiralama hizmeti veriyoruz. Sizde uygun Gelin Tahtı Kiralama hizmeti alabilirsiniz. İstanbul Pendik ve Bayrampaşa ofislerimize sizleri’de çay içmeye bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir