Kına tahtı Sahibinden

Kına tahtı Sahibinden imalat ve satış için bizi arayabilirsiniz. Türkiye genelinde imalat ve satış hizmetimiz vardır. Farklı renk ve modellerde ürettiğimiz kına tahtları için 0531 767 7910 ve 0542 328 0942 arayabilirsiniz.

Kına tahtı Sahibinden

Sahibinden taht

Sahibinden taht arıyorsanız doğru adrestesiniz. Elma dekor her geçen gün kendini yenilemektedir. Siz beğendiğiniz tahtın görselini bize 0531 767 7910 a gönderin biz size taht haline getirip gönderelim.

Sahibinden taht

Kına Tahtı Fiyatları

Kına Tahtı Fiyatları üretim maliyetlerine göre değişiklik göstermektedir. Maliyetlerin her geçen gün arttığı dönemde elimizden geldiği kadar Kına Tahtı Fiyatlarını uygun tutmaya çalışıyoruz. Elma dekor olarak gelen zamları müşterilerimize yansıtmadan yolumuza devam ediyoruz.

Kına tahtı Yapımı

Kına tahtı Yapımı

Kına tahtı Yapımı ve üretimi için doğru adres Elma dekor. İşinde uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimiz ile yolumuza devam ediyoruz. Elma dekor gerek üretim bandında olsun gerekse Kiralama hizmetleri olarak yoluna emin adımlarla devam ediyor. Üretim yaptığımız ürünler arasında Sünnet tahtı imalatı ve kiralama hizmetleri, Nişan masası imalatı ve kiralama hizmetleri, Armut salıncak üretim ve satışı, Gelin yolu imalatı ve kiralama hizmetleri, şamdan imalat satış ve kiralama, Supla imalatı ve satışı, düğün nişan arka fon üretimi ve kiralama, organizasyon ekipmanları, puf imalatı, düğün şamdanları, yuvarlak arka fon, sunum servis arabası imalat ve satışı, pasta servis arabası imalatı ve satışı, gelin kemer girişi, altıgen söz ve nişan masası, ve daha bir çok modellerin imalatı satışı ve kiralama hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir