Klasik model kına tahtı

Klasik model kına tahtı Yıllardır eskimeyen modellerden olan kına tahtı zaman geçse’de eskimeyen modellerden. Kına tahtı her geçen gün kendini yenilese’de Klasik kına tahtı modelleri vazgeçilmezler arasında yerini almaya devam ediyor.

Klasik model kına tahtı

Taht Satışı için 0531 767 7910 arayabilirsiniz. Farklı renk ve modellerimiz için bizi arayabilir yada kına tahtı kiralama için showroom davetlisiniz.

Kına Koltuğu İmalatı

Uzun süredir Taht üretimi yapan Elma dekor her alanda üretim yapmaktadır. Sünnet tahtı üretimi ve satış için en doğru adres Elma dekor. Farklı modellerde üretilen sünnet tahtı sizden gelecek resimler üzerine’de çalışma yapmaktayız. Arge çalışmalarımız doğrultusunda sürekli yeni modeller üzerine çalışma yapmaktayız. Üretim konusunda yıllara dayanan tecrübe ve deneyim ışığında çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Kına Koltuğu Satışı

Üretim alanlarımızdan bir tanesi’de nişan masası üretimi yapıyoruz. Elma dekor size en güzel ve en şık uygun fiyata nişan masası imalatı yapmaktadır. Nişan tag modelleri için bizi arayabilirisniz. Türkiye geneline satış yapmaktayız. Üretim ağımızın bir bölümü’de Gelin yolu imalatı günümüzde bir çok modelin olduğu gelin yolu farklı model büyük, küçük olmak üzere yüzlerce model ile istenilen tarzda gelin yolları yapılmaktadır. Üretim alanımızdan biri’de Şamdan ve supla üretimidir. Talepler doğrultusunda şamdan ve supla üretimi yapmaktayız. Armut salıncak üretimi ve satışı yapmaktayız. Armut salıncak İstanbul için nakliye ve kurulumu biz yapıyoruz ve artı ücret almıyoruz.

Sahibinden Kına Tahtı

İstanbul’un her iki yakasında ofisimiz olması sebebi ile İstanbul’da olan müşterilerimiz dilerse Bayrampaşa ve Pendik ofislerimize bekleriz. Elma dekor uygun fiyat üretim ve satış yapma politikamız çerçevesinde sizinde görüşlerinize önem veriyoruz. Büyük bir Aile olarak gördüğümüz müşterilerimize Hayırlı işler diliyoruz. Detaylar için 0542 328 0942 arayabilirsiniz. Organizasyon hizmetleri konusunda’da Elma dekor sizlerin yanında Bir çok alanda hizmet veren Hatıra organizasyon ile birleşmemiz sonucu Pamuk şeker dağıtımından İslami kına organizasyonu varana kadar bir çok alanda hizmet sunmaktadır. Yapacağınız organizasyon için 0544 328 0942 aramanız halinde İstanbul’da alabileceğiniz en güzel organizasyona sahip olursunuz. Detaylar konuşmak için iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir